Gdzie mogę sprawdzić status baterii?

Zarówno światła na e-marku jak i aplikacja wskazują na obecny stan baterii. Lewa dioda z tyłu e-marka świeci na zielono, żółto bądź czerwono. Poziom baterii można też sprawdzić w aplikacji. Jeśli jesteś połączony z e-markiem dokładny poziom baterii znajdziesz w prawym górnym rogu strony.
 
 

Skąd mogę wiedzieć czy bateria wymaga ładowania?

Poniżej 25% baterii e-mark zaczyna świecić na żółto z tyłu. Dioda miga na czerwono jeżeli poziom baterii wynosi mniej niż 10%. Dodatkowo, aplikacja ostrzega przed niskim poziomem baterii, którą trzeba naładować. Proszę ładować e-marka zaraz jak tylko dioda zacznie świecić na żółto.
 
Uwaga: Nie ładuj baterii dłużej niż jest to konieczne, aby chronić baterię i zapobiec pogorszeniu jakości druku wkładu atramentowego.

Jak mogę sprawdzić czy bateria się ładuje?

Gdy e-mark jest włączony, światła na jego tyle wskazują na status ładowania. Żółte migające światło oznacza, że bateria jest nadal poniżej 50%. Zielone migające światło oznacza poziom baterii w granicach od 50% do 99% a stałe zielone światło znaczy, że bateria jest w pełni naładowana. Możesz również śledzić stan baterii w aplikacji na górze strony Łączenie z E-mark. Zauważ, że gdy e-mark nie jest włączony, brak jest jakichkolwiek informacji o jego stanie.

Jak długo wytrzymuje bateria e-marka?

Bateria wytrzymuje do 5 godzin ciągłego znakowania i zdecydowanie dłużej przy normalnym użytkowaniu – kilka dni a nawet i tydzień jeżeli używany okazjonalnie. Bateria ładuje się do pełna w ok. 3 godziny. Niemniej jednak, zaleca się ładować e-marka (który zawsze musi zostać odłożony do stacji dokującej zaraz po wydruku) w trakcie jego użytkowania.

Average rating: 0 (0 Votes)